FAQ

Czy dojeżdżam do klienta?

Jeśli tylko to możliwe - mogę dojechać w bardzo różne miejsca. Może jednak to wiązać się z dodatkową opłatą.

Jak długo jestem fotografem?

Pierwszą lustrzankę dostałam jeszcze w gimnazjum. Będzie już ponad 15 lat jak ganiam z aparatem w ręku. :)

Jak dużo zdjęć dostaniecie?

Zawsze daje wam wybór - w zależności od długości sesji otrzymujecie proporcjonalną ilość zdjęć. Ale jestem znana z tego, że zawsze dokładam jakieś gratisy. Tak, średnio biznesowo.

Jak otrzymacie zdjęcia?

W zależności od wyboru oferty otrzymacie je w linku, w internetowej galerii lub na pendrivie. Oczywiście jeśli sobie tego życzycie zajmuję się również wywoływaniem zdjęć, zamawiam dla Was grawerowane pudełka i inne pamiątki. Wszystko dogadujemy przed podpisaniem umowy.

Czy retuszuję zdjęcia?

Poprawiam kolory, nadaje zdjęciom charakter. Czasami wykonuje lekki retusz, ale wszystko w granicach dobrego smaku i - co ważniejsze - prawdy!

Ile trwa sesja zdjęciowa?

Od 30 minut do 2 godzin, w zależności od oferty. Oczywiście nie dotyczy to ślubów.

Jak zarezerwować termin?

Najlepiej skontaktować się ze mną mailowo lub przez moje social media podając jaką sesją lub wydarzeniem jesteście zainteresowani i w jakim terminie. Odpowiadam szybko i wysyłam spersonalizowaną ofertę.

Jak macie się przygotować?

Dużo snu, ulubione ciuchy, które możecie wcześniej ze mną skonsultować. Podpowiadam jak zadbać o cerę, jaki makijaż wykonać lub pomagam zabookować makijażystkę.

Czy pomagam planować sesję?

Oczywiście! Daje wam wybór - plener, studio albo wasze mieszkanie. Rozmawiamy o klimacie zdjęć i wspólnie wybieramy najlepszy czas i miejsce.


Obserwuj mnie

Instagram


Travel

Available for hire in the pacific northwest and beyond. Previous travels include, France, Spain, Canada, Alaska, Ireland, and New Zealand. Contact us for an overseas quote.


Skontaktuj się

helena@siadlak.pl